AT070TN93 V.2

| Panel Model | AT070TN93 V.2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT070TN93 V.2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 154.08×85.92 mm |
| Okvir | 164.9×100×3.65 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + Dithering) |
| Odzivni čas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip svetilke | 3S9P WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge INNOLUX AT070TN93 V.2.
INNOLUX AT070TN93 V.2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list INNOLUX AT070TN93 V.2 pdf ali podrobne specifikacije INNOLUX AT070TN93 V.2 ali drugih INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz INNOLUX distributerja AT070TN93 V.2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
INNOLUX AT070TN93 V.2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list INNOLUX AT070TN93 V.2 pdf ali podrobne specifikacije INNOLUX AT070TN93 V.2 ali drugih INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz INNOLUX distributerja AT070TN93 V.2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AT070TN93 V.2"
- INNOLUX AT070TN93 V.2
- AT070TN93 V.2 podatkovni list
- Slika AT070TN93 V.2
- AT070TN93 V.2 cena
- AT070TN93 V.2 distributer
